Vizyonumuz

Kadim kültürün ve yiğit insanların harmanlandığı Sivasımızın iş insanlarını giderek küçülen global dünyada giderek büyüyen dünya ülke ve bölge ekonomisi ile entegre etmek.

Hedefimiz, ulusal ve uluslararası sosyo-politik ve ekonomik arenalarda güçlü saygın güvenilir bir imajla etkileşim gücü yüksek, itibarlı iş insanları derneği olmak.

Marmara Sivaslı İş İnsanları Derneği olarak, yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye’yi marka haline getirecek iş insanları kuşağı oluşturmak.

Ulusal ve uluslararası İş dünyasında Mersin Girişimci İşadamları Derneği olarak söz sahibi olmak, bölge ve ülke kalkınmasına katkı sağlamak, Mersin’i sanayi ve ticaret merkezi haline getirmektir.

Türkiye’de ve Yurtdışında yaşayan Sivaslı’li iş insanlarımız arasındaki işbirliği ve iletişim faaliyetlerini güçlendirmek için gerekli olan profesyonel bilgi alışverişini yaygınlaştırmak ve bu konudaki çalışmaları teşvik etmek.


MARSİDER
Marmara Sivaslı İş İnsanları Derneği